Objednávka a uzavření smlouvy:

Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a s těmito souhlasí. Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

Zrušení objednávky:

Každou objednávku můžete do 24 hodin bez  udání důvodů zrušit, a to telefonicky nebo e-mailem, stačí uvést jméno, e.mail, popis objednaného zboží či služby.

Poštovné a balné:

Objednané zboží Vám zašleme jako dobírku.

 

objednávka cena poštovného
do 1 kg 120-
od 1 kg dle ceníku České pošty
nad 1500,- Kč   zdarma

Dodací lhůta:

Dodací lhůta je 2-5 dnů. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.

Odstoupení od smlouvy:

Vrácení zboží

Zboží je možné bez udání důvodu vrátit nepoužité, nepoškozené, kompletní a v původním obalu do 14 dnů od převzetí zásilky. Zboží musí být zcela schopné dalšího prodeje. O vrácení zboží nás informujte telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Po kontrole stavu a kompletnosti zboží Vám budou peníze vráceny na účet. Zboží zasílejte jako cenný balík. Náklady na poštovné se nevrací.

Právo dodavatele na odstoupení - Dodavatel je oprávněn od smlouvy odstoupit pouze do okamžiku odeslání zboží, a to jen v případě nedostupnosti zboží nebo výrazné změny ceny zboží. Před odstoupením je dodavatel vždy povinen kontaktovat zákazníka za účelem dohody o dalším postupu.

Ochrana osobních dat:

Prodávající se zavazuje k ochraně osobních dat kupujícího, dále se zavazuje neposkytovat data třetím osobám.

 

Lovu zdar! 

Vyhledávání

Kontakt

Větřidlo Václav Vacek
Na Suchopáru 166
251 01 Světice
605 267 533